PROGRAMARE TESTARE MUZICA INSTRUMENTALA


PROGRAMARE TESTARE PIAN     MARȚI, 22 IUNIE 2021

Nr. crt.

Numele și prenumele Instrumentul

ORA

1 ALEXE ANISIA PIAN/VIOARĂ  16.00
2 FLOREA SOPHIA IOANA PIAN/VIOARĂ  16.00
3 JUCAN MARIA ANCUȚA PIAN/VIOARĂ  16.00
4 URDUCEA DAVID-AYAN-GABRIEL PIAN/VIOARĂ  16.00
5 BOLBORICI BOGDAN VASILE PIAN 16.00
6 BLÎNDU ECATERINA PIAN 16.30
7 BREAHNĂ CARLA – ISABELA PIAN  16.30
8 CAPTARI SOPHIA PIAN 16.30
9 CURIGUȚ TEODORA PIAN 16.30
10 DASCĂLU TUDOR – ANDREI PIAN 16.30
11 DINA EMANUEL PIAN 17.00
12 FOLEA ANDREI OCTAVIAN PIAN 17.00
13 HERINEAN CĂLIN PIAN 17.00
14 LIȚĂ DAVID PIAN 17.00
15 MUSTAȚĂ ERIKA MINA PIAN 17.00
16 MUSTAȚĂ LEEA TAISIA PIAN 17.30
17 MOMOC LEILA OANA PIAN 17.30
18 NAE IULIUS ANDREI VIRGIL PIAN 17.30
19 NICA EMILIA ELENA PIAN 17.30
20 NIȚĂ DIACONESCU EVA PIAN 17.30

 

PROGRAMARE TESTARE PIAN  MIERCURI, 23 IUNIE 2021

Nr. crt.

Numele și prenumele Instrumentul

ORA

1 ALDEA SARA PIAN 16.00
2 OPREA MARIA PIAN 16.00
3 PAPADOPOL THEODOR PIAN  16.00
4 PĂNICAN ANISIA-EVELIN PIAN  16.00
5 POPA IOSIF PIAN  16.00
6 POPÎRLAN PETRU ALEXANDRU PIAN  16.30
7 SALCIUC TUDOR ȘTEFAN PIAN  16.30
8 ȘERBAN TOMA PIAN  16.30
9 TOADER PETRU MIHAI PIAN  16.30
10 TUDOSE IRINA PIAN  16.30
11 ȚÎRLEA LUCA PIAN  17.00
12 VASILE MARA PIAN  17.00
13 VLADU ANIA MARIA PIAN  17.00
14 VOICULESCU MATEI PIAN  17.00
15 ZARE ȘTEFAN PIAN  17.00

 

PROGRAMARE TESTARE VIOARĂ     MARȚI, 22 IUNIE 2021

Nr. crt.

Numele și prenumele Instrumentul

ORA

1 ANEBTAWI OMAR MOHAMMAD VIOARĂ 16.00
2 BOCĂNEALĂ ANASTASIA VIOARĂ 16.00
3 CLARKE ELISABETH-MARIE VIOARĂ 16.00
4 DUȚULESCU LUCA VIOARĂ 16.00
5 FLOARE SMARANDA IOANA VIOARĂ 16.00
6 ALEXE ANISIA PIAN/ VIOARĂ 16.30
7 FLOREA SOPHIA IOANA PIAN/ VIOARĂ 16.30
8 GENOIU ELENA TEODORA VIOARĂ 16.30
9 JUCAN MARIA ANCUȚA PIAN/ VIOARĂ  16.30
10 URDUCEA DAVID-AYAN-GABRIEL PIAN/ VIOARĂ  16.30
11 DUMITRESCU ANA ALEXANDRA VIOARĂ 17.00
12 MARINESCU TUDOR CONSTANTIN VIOARĂ 17.00
13 SCHUSTER ANISIA MARIA VIOARĂ 17.00

 

PROGRAMARE TESTARE CORZI      MARȚI, 22 IUNIE 2021

Nr. crt.

Numele și prenumele Instrumentul

ORA

1 COCA MARIA VIOLONCEL 16.00
2 ZECHERU MIHNEA ȘTEFAN VIOLONCEL 16.00
3 PETRACHE ILINCA ANDREEA VIOLONCEL 16.00
4 PETRACHE ALEXANDRU NICOLAE VIOLONCEL 16.00
5 LUCA MAIA ANA VIOLONCAEL 16.00
6 ȚAGA A.N. IARINA-MARIA VIOLĂ 16.30
7 CRAIOVEANU LEVY CHITARĂ/HARPĂ 16.30
8 BORCAN SONIA CHITARĂ 16.30
9 COSTEA ALEXANDRU MIHAI CHITARĂ 16.30
10 CURIGUȚ LUCIA CHITARĂ 16.30
11 ENE ANDREI IOAN CHITARĂ 17.00
12 GHINEA CĂTĂLIN EMANUEL CHITARĂ 17.00
13 MUREȘAN R.P. GEORGIANA CHITARĂ 17.00
14 ȚÎRLEA DANIEL CHITARĂ 17.00
15 JUCAN SIMEON CHITARĂ 17.00
16 PANAIT TEODOR CHITARĂ 17.30
17 SCHUSTER ANALIA GEORGIANA CHITARĂ 17.30
18 ȘERBAN DARIA IOANA CHITARĂ 17.30
19 GHINEA SEBASTIAN CHITARĂ 17.30
20 ISAR PETRU CHITARĂ 17.30

 

PROGRAMARE TESTARE INSTRUMENTE DE SUFLAT ȘI PERCUȚIE    MARȚI, 22 IUNIE 2021

Nr. crt.

Numele și prenumele Instrumentul

ORA

1 GEONOIU EDUARD ȘTEFAN CLARINET 16.00
2 BOCĂNEALĂ ANA MARIA FLAUT 16.00
3 CRĂCIUN REBEKA PAULA NICOLE FLAUT 16.00
4 MUȘAT LUCA DANIEL TROMPETĂ 16.00
5 GHINEA CĂTĂLIN EMANUEL PERCUȚIE 16.30
8 GHINEA SEBASTIAN PERCUȚIE 16.30
7 JUCAN GABRIEL PERCUȚIE 16.30
6 TALOȘ FILIP CRISTIAN PERCUȚIE 16.30

 

PROGRAMARE EXAMEN DE DIFERENȚĂ    JOI, 24 IUNIE 2021

Nr. crt.

Numele și prenumele Instrumentul

ORA

1 DUMITRACHE-CHIRONDA ANDREI PIAN 16.00
2 DUMITRESCU ANA ALEXANDRA PIAN 16.00
3 MĂRGULESCU VLADIMIR IOANA PIAN 16.00
4 MUSTAȚĂ MARIA PIAN 16.00
5 PETRACHE ALEXANDRU NICOLAE PIAN 16.00
6 PURNICHI BANU JUSTIN TEODOR PIAN 16.00
7 CRAIOVEANU LEVY PIAN DIFERENȚĂ SEPTEMBRIE
8 NEACȘU ECATERINA PIAN DIFERENȚĂ SEPTEMBRIE
9 NEACȘU TEODORA PIAN DIFERENȚĂ SEPTEMBRIE
10 PLEȘCA ECATERINA PIAN DIFERENȚĂ SEPTEMBRIE