Str. Constantin Disescu, nr. 37, sector 1, Bucuresti (zona Gara de Nord)
021 231 24 70
secretariat@iosifsava.ro

TEST DE APTITUDINI PENTRU ANUL I DE STUDIU

TEST DE APTITUDINI PENTRU ANUL I DE STUDIU

 

Nr. crt. Numele și prenumele OPȚIUNEA 1 OPȚIUNEA 2 Data testare Ora
1.         ALEXANDRESCU Ș. ANASTASIA-ȘTEFANA PIAN   13.06. 16.00
1.         AMMAR I. KARIM-PETRU PIAN VIOARĂ 13.06. 16.00
2.         ANTONESCU N. ALEXANDRA-MARIA PIAN   13.06. 16.00
3.         BALOG  K. ANDREEA PIAN   13.06. 16.00
4.         BRLĂ I.M. BIANCA PIAN VIOARĂ 13.06. 16.00
5.         BLĂGOI M. PAUL-EDUARD PIAN   13.06 16.00
6.         BOGUS V. SOPHIA PIAN   13.06. 16.30
7.         BORDESCU G.C. MARIA-TEODORA PIAN   13.06. 16.30
8.         BREAHNĂ M.C. LUCA-ANDREI PIAN   13.06. 16.30
9.         COBZARIU D. ANDREI-VIOREL PIAN   13.06. 16.30
10.     CREȚU A. ALEXANDRA PIAN   13.06. 16.30
11.     CROITORU F. DIMITRIE-DANIEL PIAN   13.06. 16.30
12.     CRUDU D. EVA-ILINCA PIAN   13.06. 17.00
13.     DAVID M. ANA MARIA PIAN   13.06. 17.00
14.     DUICA A.A. TEODORA-ELENA PIAN   13.06. 17.00
15.     GHIOALDĂ M.I. HERTA-BENEDICTA-SOFIA PIAN VIOARĂ 13.06. 17.00
16.     GIURGEA D.C. MATEI-IOAN PIAN   13.06. 17.00
17.     IONESCU C.A.I.BIANCA-NICOLETA PIAN   13.06. 17.00
18.     MARINACHE V.B. SABINA-IOANA PIAN   13.06.  17.30
19.     MIHEȚ L.L. ȘTEFAN-DAVID PIAN   13.06.  17.30
20.     MOȘOIU N.R. ANDREI-GHEORGHE PIAN   13.06. 17.30
21.     NICOLAE L.C. CARINA-MARIA PIAN   13.06. 17.30
22.     TARARACHE D.A. DARIUS-IOAN PIAN   13.06. 17.30
23.     TIMINGERIU G.C. MARIA PIAN   13.06. 17.30
24.     ARON M.G. SARA PIAN   14.06.  16.00
25.     BUZATU H.O. TUDOR-ADRIAN PIAN   14.06.  16.00
26.     CHICAN M.D. RAFAEL PIAN   14.06.  16.00
27.     DESCULȚESCU A. ILINCA-MARIA PIAN   14.06  16.00
28.     DINȚICĂ P. M. MARIA PIAN   14.06. 16.00
29.     DUMEA D.I. DAVID-ANDREI PIAN   14.06. 16.00
30.     EFREM T.R. ANDREEA ALESSIA PIAN   14.06. 16.30
31.     ENE L. ANDREI-NICOLAE PIAN   14.06. 16.30
32.     GRUIANU M.C. EVA-MARIA PIAN   14.06. 16.30
33.     MOȘICA I. TEODORA-MARIA PIAN   14.06. 16.30
34.     NEICU A.C. MARIA-TEODORA PIAN   14.06. 16.30
35.     NISTORESCU S.S. ANA-EMINA PIAN   14.06 16.30
36.     OPREA G.F. ANASTASIA PIAN VIOARĂ 14.06  17.00
37.     PAIU O.L. DAVID-ANTONIO PIAN   14.06 17.00
38.     PLETOIU A. PETRU PIAN   14.06 17.00
39.     POPA M. DAVID-ANDREI PIAN   14.06 17.00
40.     RAPCENCU C. RĂZVAN- ANDREI PIAN   14.06 17.00
41.     SPIRIDON A. BIANCA-HERMINA PIAN   14.06 17.00
42.     SPIRIDON B. LUCA PIAN   14.06  17.30
43.     STĂNESCU C.T. MARIA-VICTORIA PIAN VIOARĂ 14.06  17.30
44.     ȘTEFĂNESCU M.D. OLIVIA PIAN   14.06  17.30
45.     STOIAN I.L. IRINA-MARIA PIAN   14.06  17.30
46.     STOICESCU B. SARA-FLAVIA PIAN   14.06.  17.30
47.     TOADER MARIA IULIA PIAN   14.06  17.30
48.     TRAȘĂ M.D. SHARON ANAIS PIAN   14.06  17.30
49.     SURU Ș. IULIA PIAN   14.06. 17.30

 

 

 

Nr. crt. Numele și prenumele OPȚIUNEA 1 OPȚIUNEA 2 Data testare Ora
  1 CRCIUMARU D. ȘTEFAN VIOARĂ    13.06.  16.00
2 COSTEA C.P. ANDREI-SEBASTIAN VIOARĂ   13.06. 16.00
3 IONESCU V.A.S. SMARANDA VIOARĂ   13.06. 16.00
4 IVĂNESCU I. M. ȘTEFAN VIOARĂ   13.06. 16.00
5 MANOLI G.C. CARLA ELENA VIOARĂ   13.06. 16.00
6 NEGOIȚĂ G.D. EDUARD-MARIUS VIOARĂ   13.06.  16.00
7 NICOARĂ N.C. SARA-MARIA VIOARĂ   13.06.  16.30
8 PILAN R.S. IOANA VIOARĂ   13.06.  16.30
9 VOICU RALUCA-ALEXIA VIOARĂ    13.06. 16.30
10 SURU S. SILVIA VIOARĂ   13.06 16.30
11 LIȚĂ L. IOSUA VIOLONCEL   13.06. 16.30

 

 

 

1 ZAMFIR B. M. SOFIA HARPĂ   II 13.06. 16.30
2 MRA A. MĂDĂLINA HARPĂ   III 13.06. 16.30
3 VASILE C. B. ANDREEA-AMALIA HARPĂ   III 13.06. 17.00
4  SGĂRDEA F.M. SORANA HARPĂ   IV 13.06. 17.00

 

 

1 CRCIUMARU D. VLAD-IOAN VIOLONCEL   II 13.06. 17.00
2 MANEA C.C. KARINA-FRANCESCA VIOLONCEL   III 13.06. 17.00

 

 

1 IORDAN C. OSEEA-TIMOTEI     II 13.06. 17.00
2 KERNWEISZD.M. THOMAS     III 13.06. 17.00

 

 

1.         COȘCONEA F.L. LAURA-ECATERINA CHITARĂ   III 13.06. 17.30
2.         MOGA B.E. ALEXANDRU CHITARĂ   III 13.06. 17.30
3.         MOGA B.E. VICTOR CHITARĂ   III 13.06. 17.30
4.         SURU Ș. MARIA-ELENA CHITARĂ   III 13.06. 17.30
5.         ZMBREȘTEANU I. MATEI-CRISTIAN CHITARĂ   III 13.06. 17.30
6.         COSTEA M. ALBERT ȘTEFAN CHITARĂ   IV 13.06. 17.30
7.         GIURGEA D.C. MARIA CHITARĂ   IV 13.06. 17.30
8.         JINGA D. N. RAREȘ NICOLAE CHITARĂ   IV 13.06. 17.30
9.         MATEESCU F.D. NORBERT-GABRIEL CHITARĂ   IV 13.06. 17.30
10.     SURUGIU F.A. VICTOR CHITARĂ   IV 13.06. 18.00
11.     TEODORESCU DRUC D.  ALEXANDRU CHITARĂ FLAUT IV 13.06. 18.00
12.     ZAROJANU T.C. IOAN-CRISTIAN CHITARĂ   IV 13.06. 18.00
13.     CRSTEA N.S. MELINA CHITARĂ   V 13.06. 18.00
14.     DUMITRESCU I. DAVID-CRISTIAN CHITARĂ   V 13.06. 18.00
15.     IORDAN C. DUMITRU IOSIF CHITARĂ CLARINET-FLAUT V 13.06. 18.00
16.     VLAD ELENA-ANDREA CHITARĂ   V 13.06. 18.00
17.     SIMION E. EMA-TEODORA CHITARĂ   VI 13.06. 18.00

 

 

 

1 VLAD I. PAVEL CLARINET   II 13.06 16.00
2 AMMAR I. SIHAM MARIAM CLARINET   IV 13.06 16.00
3 IORDACHE M. GIULIA-ANDREEA CLARINET   V 13.06 16.00

 

1 POPESCU R.I. SOFIA-IOANA FLAUT   II 13.06 16.00
2 CĂRĂULAȘU S.C. ANDRA FLAUT   III 13.06 16.00

 

1 STOICA C. CĂTĂLIN INSTRUMENTE DE SUFLAT    II 13.06 16.00
2 LUCA F. ANDREEA-ALEXANDRA OBOI   III 13.06 16.00

 

1.         STAMATOIU F.G. RĂZVAN-IOAN-FLORIN PERCUȚIE I 13.06 16.00

 

1 BRLĂ I. M. FLAVIA PERCUȚIE   V 13.06 16.00
2 SURU Ș. PAVEL CRISTIAN PERCUȚIE   V 13.06 16.00

 

 

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă oferi cea mai relevantă experiență, amintindu-vă preferințele și vizitele repetate. Făcând clic pe „Accept”, sunteți de acord cu utilizarea tuturor cookie-urilor.
Warning: some page functionalities could not work due to your privacy choices