Str. Constantin Disescu, nr. 37, sector 1, Bucuresti (zona Gara de Nord)
021 231 24 70
secretariat@iosifsava.ro

PROGRAMARE PIAN – MIERCURI 15 IUNIE 2022 Etajul I

PROGRAMARE PIAN – MIERCURI 15 IUNIE 2022 Etajul I

 

ORA Nr. crt. NUME SI PRENUME CLASA ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ MINUTAJ
9:00 1. CHICHIREZ ANTONIA GABRIELA V Școala de Muzica Câmpulung Muscel 7 min
2. EFREM ALESSIA V Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 9 min
3. GHEORGHE CRISTIAN ADRIAN V Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 12 min
4. LEAHU ALEXANDRU EMANUEL V Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 7 min
5. LIȚĂ IOSUA V Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 9 min
6. MITEA ANA – MARIA V Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 4 min
PAUZĂ 9:50 – 10:20
10:20 1. BERLO PETER CASIAN VI Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 5 min
2. BOBOHALMA GABRIEL VI Școala Gimnazială de Arte Nr. 2 București 8 min
3. CIRIBLAN ERIC IONUȚ VI Liceul de Arte ”Ionel Perlea” Slobozia 9 min
4. DINA ANDRADA MARIA EMMA VI Liceul De Arte ” Balașa Doamna” Targoviște 6 min
5. DINU TEODOR VI Liceul De Arte ” Balașa Doamna” Targoviște 12 min
6. DUDAS DARIUS FLORIN VI Colegiul Național de Arte ”Dinu Lipatti” București 8 min
7. NEAMȚU MARIA DIANA VI Colegiul Național de Arte „Regina Maria” Constanța 10 min
8. PANĂ ROBERT ȘTEFAN VI Școala Gimnazială de Arte Nr. 3 București 9 min
9. TEODORAȘCU ARTAMANOV MARIA VI Colegiul Național de Muzică ”George Enescu” 10 min
PAUZĂ 11:40-12:10
12:10 1. FÂRTĂȚESCU CONSTANTIN – GHEORGHE VII Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 12 min
2. MIHAI MARIA CRISTINA VII Școala Gimnaziala de Arte „Iosif Sava” București 7 min
3. MOȚ DARIUS EMANUEL VII Școala Gimnazială de Arte Nr. 5 București 9 min
4. SAULESCU MIHAI-MATEO VII Școala Gimnazială de Arte Nr. 5 București 10 min
5. SAVA IASMINA-MARIA VII Colegiul Național de Muzică ”George Enescu” 10 min
6. MARA ȚÎNȚĂREANU-MIRCEA VII Colegiul Național de Muzică ”George Enescu” 13 min
PAUZĂ 13:11 – 14:30
14:30 1. ILIE PAUL ALEXANDRU VIII Colegiul Național de Arte ”Dinu Lipatti” București 13 min.
2. BURCEA PETRU-ALEXANDRU IX Colegiul Național de Arte ”Dinu Lipatti” București 13 min.
3. TANASE MARIUS-ALEXANDRU X Colegiul Național de Muzică ”George Enescu” 13 min.
4. IONITA SILVIA COSMINA XI Colegiul Național de Arte ”Dinu Lipatti” București 13 min.
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă oferi cea mai relevantă experiență, amintindu-vă preferințele și vizitele repetate. Făcând clic pe „Accept”, sunteți de acord cu utilizarea tuturor cookie-urilor.
Warning: some page functionalities could not work due to your privacy choices
%d bloggers like this: